Archiwum wiadomości 2007/ 2008

Wakacyjny konkurs plastyczny

Zapraszamy WSZYSTKICH uczniów kl. I - VI do wakacyjnego konkursu plastycznego.

1. Klasy I - III

Temat konkursu brzmi: "Hier lebe ich..." , czyli "Tutaj mieszkam...".

2. Klasy IV - VI

Temat konkursu brzmi: "Meine persönliche Schlesienkarte", czyli "Moja prywatna mapa Śląska"

*************************************************************************************************

Podczas wakacji znajdziecie na pewno mnóstwo inspiracji, aby przekazać plastycznie piękno naszej śląskiej ziemi.

Prace należy przynieść do p. Gabrieli Burczek do dn. 3. 09. 2008 r. Forma i technika dowolna. Na uczestników czekają nagrody!!!

GORĄCO WAS ZACHĘCAMY!!!